19 Konferencja Miasta w Internecie 19 Konferencja Miasta w Internecie
Wojciech Kulesza

Prezes Fundacji Widzialni


Z wykształcenia grafik - litograf. Od lat związany z działalnością prospołeczną. Specjalista z dziedziny wykluczenia cyfrowego i edukacji cyfrowej. Organizator i uczestnik wielu projektów i inicjatyw dotyczących przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu i społecznemu, promowania idei Internetu przyjaznego i wolnego od barier oraz cyfrowego włączenia społeczeństwa polskiego, min. Konkurs Strona Internetowa bez Barier, Konkurs dla młodzieży z niepełnosprawnością sensoryczną Magiczna Europa, konferencje Cyfrowo wykluczeni, Forum Dostępnej Cyberprzestrzeni, Koalicja Cyfrowego Włączenia Generacji 50+ „Dojrz@łość w sieci”.

Autor publikacji z zakresu technologii cyfrowych i standardów dostępności. Stały współpracownik i konsultant Biura Rzecznika Praw Obywatelskich oraz innych instytucji i organizacji działających na rzecz równych praw i cyfryzacji w Polsce. Koordynator projektów krajowych i międzynarodowych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w obszarze włączenia społecznego, edukacji cyfrowej i rozwoju społeczeństwa informacyjnego. Koordynator projektu  Polska Akademia Dostępności realizowanego przez Fundację Widzialni oraz Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach Działania na rzecz poprawy dostępności zasobów i serwisów internetowych dla osób niepełnosprawnych i seniorów.

 


Prezentacja: Polska Akademia Dostępności

Złoty sponsor

BZWBK

Sponsorzy

ORACLEHUAWEIInPostintelIRSOrangeMicrosoftotagoSystemics PABVULCANQUMAKplusNETGEARLenovoDATARINONEOarteTornistersalon podróży

Partnerzy

KPMGORE VULCAN

Media

TVP RegionalnaOnet. samorzad.pap.plIT w AdministracjiWspólnota regioportal.pl

Patronat Honorowy

MAiC

Patronat Regionalny

Mieczysław Struk - Marszałek Województwa Pomorskiego

Patronaty samorządowe

Związek Gmin Wiejskich Unia Metropolii Polskich

Organizatorzy

Stowarzyszenie 'Miasta w Internecie' Miasto Gdańsk

logo SMWI

konwencji o przeciwdziałaniu przemocy 

Biuro Organizacyjne:

Stowarzyszenie "Miasta w Internecie", 33-100 Tarnów, ul. Krakowska 11A

tel.: 14 628 42 10 lub 14 688 80 12 fax: 14 628 43 11, e-mail: konferencja@mwi.pl

projekt graficzny: Grupa Autograf